pouze Brno celá ČR

IC Klinika Brno s.r.o. - Chirurgie, Ortopedie - firemní prezentace


logo firmy IC Klinika Brno s.r.o. - Chirurgie, Ortopedie

IC Klinika Brno s.r.o. - Chirurgie, Ortopedie

541 420 770

Pobočka firmy IC Klinika Brno s.r.o. - Chirurgie, Ortopedie působí na území obce BRNO - KRÁLOVO POLE a přesnou polohu můžete vidět na mapce vpravo. Kontaktní údaje na IC Klinika Brno s.r.o. - Chirurgie, Ortopedie jsou pod touto mapou. Firma je zařazena v sekci Lidé a životní styl a více informací o jejím působení je součástí této stránky. Firmu IC Klinika Brno s.r.o. - Chirurgie, Ortopedie můžete také ohodnotit pomocí přidání bodů a posunout ji v rámci tohoto serveru Brno - katalog firem a zajistit jí takto lepší pozici a více návštěvníků.

Hodnocení firmy IC Klinika Brno s.r.o. - Chirurgie, Ortopedie od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
45 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Jako jedno z mála pracovišť v ČR a jediné pracoviště v Brně nabízíme léčbu hemoroidů laserem v rámci proktologické ambulance.

Potřebuji k vyšetření doporučení od lékaře?

Doporučení praktickým či jiným lékařem není podmínkou pro absolvování ambulantního vyšetření na IC Klinice Brno. Přesto každá informace týkající se potíží, které Vás na kliniku přivádí (vyjádření odborného lékaře, praktického lékaře, výsledky vyšetření), je přínosem pro vyhodnocení Vašeho zdravotního stavu a eliminuje duplicitu vyšetřovacích postupů, zejména zobrazovacích metod (RTG, CT, MR, kolonoskopie). Bližší informace získáte při telefonickém objednání k vyšetření - vzhledem k námi nabízené individuální péči o pacienta, kdy doporučujeme sledování jedním konkrétním lékařem (včetně případného operačního výkonu i pooperační péče) je předchozí objednání pacienta nezbytné.

Budu doplácet za vyšetření?
Kdo mě bude operovat?

Na IC Klinice Brno klademe důraz na individuální, kontinuální lékařskou péči. Pokud tedy ze vstupní konzultace vyplyne doporučení operačního výkonu,  provádí ho lékař, který Vás k operaci na základě vyšetření objedná. V případě nečekaných událostí (např. úraz či nemoc operatéra), které jsou naprosto ojedinělé, je pacient vždy předem o této skutečnosti informován a je zcela na jeho rozhodnutí, zda operaci podstoupí u zastupujícího lékaře či zvolí náhradní operační termín.

IC Klinika Brno s.r.o. je smluvním zařízením všech významných zdravotních pojišťoven, ambulantní vyšetření je tedy hrazeno danou smluvní pojišťovnou. Výjimku tvoří specializovaná ambulance Chirurgie ruky a ambulance plastické chirurgie.

Umístění IC Klinika Brno s.r.o. - Chirurgie, Ortopedie na mapě

Kontaktní údaje

Adresa:Bulharská 1320/29
 61200, BRNO - KRÁLOVO POLE
 (okres Brno-město, Jihomoravský kraj)

541 420 770
541 420 771

Otevírací doba

Pondělí:8:00 - 15:00
Úterý:8:00 - 15:00
Středa:8:00 - 15:00
Čtvrtek:8:00 - 15:00
Pátek:8:00 - 12:00
Sobota: -
Neděle: -

Nutné předchozí objednání, možnost vyšetření v odpoledních hodinách

Další firmy v regionu Okres Brno

logo firmy Badec Store s.r.o.

Badec Store s.r.o.

Kuklenská 4396/46, Brno - Židenice


Badmintonový eshop. Prodej badmintonového a sportovního vybavení značek Yonex, Li-Ning, Gosen, Yang Yang / Young...Vlastní vyplétací servis a testovací centrum.Naše srdce bije pro
https://www.badec.store/

logo firmy LANCIER COMPANY

LANCIER COMPANY

Hybešova 258/20, BRNO 2www.lekarnalancier.cz

logo firmy ZFP AKADEMIE

ZFP AKADEMIE

Traubova 1548/10, BRNO 2www.zfp-zelena.cz

logo firmy ZFP AKADEMIE

ZFP AKADEMIE

Ponávka 70/2, BRNO 2www.zfp-brozek.cz

logo firmy ZFP AKADEMIE

ZFP AKADEMIE

Banskobystrická 662/151, BRNO 21www.zfp-karaskova.czNotice: Undefined variable: JeIPveVyctu in /www/hosting/brno-katalog.cz/www/index.php on line 515