pouze Brno celá ČR

Solárium partner s.r.o., - firemní prezentace


logo firmy Solárium partner s.r.o.,

Solárium partner s.r.o.,

725 998 563

Pobočka firmy Solárium partner s.r.o., působí na území obce BRNO a přesnou polohu můžete vidět na mapce vpravo. Kontaktní údaje na Solárium partner s.r.o., jsou pod touto mapou. Firma je zařazena v sekci Lidé a životní styl a více informací o jejím působení je součástí této stránky. Firmu Solárium partner s.r.o., můžete také ohodnotit pomocí přidání bodů a posunout ji v rámci tohoto serveru Brno - katalog firem a zajistit jí takto lepší pozici a více návštěvníků.

Hodnocení firmy Solárium partner s.r.o., od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
39 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Prodej a servis solárií Hapro Luxura, Ergoline a Soltron prodej solární kosmetiky Tannymaxx, Supertan ,solárních trubic Solarium OK Maximus Line a Cosmedico. Projekt Solarium OK má několik cílů, jak usnadnit orientaci na trhu Vám všem, kteří hledáte solárium bezpečné pro Vaši pokožku. Naším prvním cílem je představit Vám solární studia, která používají normované solární trubice. Tyto solární trubice podléhají aktuálním zákonným evropským normám.

Dále přinášíme informace z renomovaných zdrojů o opalování a zdravém životním stylu. Mezi články také naleznete zásady bezpečného opalování, které je dobré znát a mít na paměti. Hlavním zaměřením společnosti Solárium partner s.r.o., organizační složka je servis a prodej solárií, náhradních dílů, solárních trubic a kosmetiky pro opalování v soláriu. Našim cílem je, aby Vaše solárium spolehlivě fungovalo a Vaši zákazníci odcházeli spokojeni.

Umístění Solárium partner s.r.o., na mapě

Kontaktní údaje

Adresa:Křenová 186/60
 60200, BRNO
 (okres Brno-město, Jihomoravský kraj)

725 998 563

Další firmy v regionu Okres Brno

logo firmy Badec Store s.r.o.

Badec Store s.r.o.

Kuklenská 4396/46, Brno - Židenice


Badmintonový eshop. Prodej badmintonového a sportovního vybavení značek Yonex, Li-Ning, Gosen, Yang Yang / Young...Vlastní vyplétací servis a testovací centrum.Naše srdce bije pro
https://www.badec.store/

logo firmy LANCIER COMPANY

LANCIER COMPANY

Hybešova 258/20, BRNO 2www.lekarnalancier.cz

logo firmy ZFP AKADEMIE

ZFP AKADEMIE

Traubova 1548/10, BRNO 2www.zfp-zelena.cz

logo firmy ZFP AKADEMIE

ZFP AKADEMIE

Ponávka 70/2, BRNO 2www.zfp-brozek.cz

logo firmy ZFP AKADEMIE

ZFP AKADEMIE

Banskobystrická 662/151, BRNO 21www.zfp-karaskova.czNotice: Undefined variable: JeIPveVyctu in /www/hosting/brno-katalog.cz/www/index.php on line 515