pouze Brno celá ČR

Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice - firemní prezentace


logo firmy Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice

Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice

381 253 340 ZŠ

Pobočka firmy Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice působí na území obce TÁBOR a přesnou polohu můžete vidět na mapce vpravo. Kontaktní údaje na Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice jsou pod touto mapou. Firma je zařazena v sekci Kultura a společnost a více informací o jejím působení je součástí této stránky. Firmu Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice můžete také ohodnotit pomocí přidání bodů a posunout ji v rámci tohoto serveru Brno - katalog firem a zajistit jí takto lepší pozici a více návštěvníků.

Hodnocení firmy Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
6 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Naše základní škola má v současné době 5 tříd se 109 žáky, 2 oddělení školní družiny s 60 žáky. V hlavní budově Míkova 64 jsou 3 třídy, ředitelna, sborovna, na odloučeném pracovišti Míkova 43 jsou 2 třídy, školní knihovna a školní družina. Žáci 1. až 5. ročníku se vyučují podle ŠVP „Učíme se, žijeme vzájemně a spolu“. Žákům 1. a 2. třídy nabízíme formou odpoledních půlhodinek výuku anglického jazyka pod vedením kvalifikované pedagožky.

Předškolní zařízení se skládá ze dvou budov, učebního křídla a hospodářského pavilonu. Provoz v dnešní budově školy byl zahájen v květnu 1975. Učební křídlo tvoří dvě oddělení, která mají vlastní šatnu, sociální zařízení a hernu. V bezprostřední blízkosti MŠ se nachází rozlehlá plně vybavená školní zahrada, která byla v roce 2008 zmodernizována.
Provoz mateřské školy je od 6:00 do 16:15 hodin. MŠ má dvě třídy, v každé je zapsáno 28 žáků, celkem dochází do MŠ 56 dětí, což je nejvyšší možný počet zájemců o předškolní vzdělávání.
Projekty a doplňkové aktivity v letošním školním roce se zúčastní plaveckého výcviku žáci 3. a 4. třídy, děti z 1. třídy MŠ. Ve 4. ročníku probíhá dopravní výchova na táborském dopravním hřišti. Vedle těchto aktivit pořádá škola pro žáky řadu doplňkových vzdělávacích akcí, např.: exkurze do Planetária v Českých Budějovicích, Hasičského integrovaného záchranného sboru v Měšicích, Zdravotnické záchranné služby v Měšicích, Školního statku v Měšicích, návštěvy divadelních představení, výstavy drobného zvířectva, historické poznávací vycházky do okolí, školní výlety.

Umístění Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice na mapě

Kontaktní údaje

Adresa:Míkova 64
 39156, TÁBOR
 (okres Tábor, Jihočeský kraj)

381 253 340 ZŠ
774 741 187
381 254 710 MŠ
778 764 790

Další firmy v regionu Okres Brno

logo firmy Kulturní dům Rubín

Kulturní dům Rubín

Makovského náměstí 3 , BRNO - ŽABOVŘESKY


Kulturní dům Rubín je multifunkční prostor v samém centru brněnských Žabovřesk, ve kterém jsou pořádány koncerty, divadelní představení a jiné kulturní a společenské akce.
www.kdrubin.cz

logo firmy Historická svítidla - Lea Raisová

Historická svítidla - Lea Raisová

Sosnová 252/11, BRNO


Zabýváme se výrobou luxusní historické a atypické osvětlovací techniky (lustrů, luceren, lamp, nástěnných svícnů, aplik a svícnů - benátských, tereziánských, holandských,
www.historicka-svitidla.cz

logo firmy MIMO LIMIT catering & event s.r.o.

MIMO LIMIT catering & event s.r.o.

Hlinky 972/34, BRNO


Mimo Limit, eventová, cateringová a svatební agentura, při jejíž každé akci proudí nadčasová elegance s výstřelky současných trendů ruku v ruce tak, aby společně vytvořili originální a nevšední
www.mimo-limit.cz/

logo firmy COMPFOOD, s.r.o.

COMPFOOD, s.r.o.

Beethovenova 19/7, BRNO


Freeland – Dalešická restaurace a klub v Brně.
www.freelandclub.cz/

logo firmy Nakladatelství KEY Publishing s.r.o

Nakladatelství KEY Publishing s.r.o

náměstí Republiky 725/15, BRNO


Nakladatelství KEY Publishing s.r.o. se zaměřuje především na produkci odborné literatury. Klíčovým zájmem nakladatelstvím je vydávání kvalitních a cenově dostupných studijních materiálů
www.keypublishing.cz

logo firmy STŘEDISKO SPOLEČNÝCH ČINNOSTÍ AV ČR-KNIHKUPECTVÍ

STŘEDISKO SPOLEČNÝCH ČINNOSTÍ AV ČR-KNIHKUPECTVÍ

náměstí Svobody 79/13, BRNO 2


STŘEDISKO SPOLEČNÝCH ČINNOSTÍ AV ČR-KNIHKUPECTVÍAcademia - Vaše skutečné
www.academia.czNotice: Undefined variable: JeIPveVyctu in /www/hosting/brno-katalog.cz/www/index.php on line 506