pouze Brno celá ČR

RUKOMONT s.r.o. - firemní prezentace


logo firmy RUKOMONT s.r.o.

RUKOMONT s.r.o.

545 221 608

Pobočka firmy RUKOMONT s.r.o. působí na území obce BRNO a přesnou polohu můžete vidět na mapce vpravo. Kontaktní údaje na RUKOMONT s.r.o. jsou pod touto mapou. Firma je zařazena v sekci Okna a dveře a více informací o jejím působení je součástí této stránky. Firmu RUKOMONT s.r.o. můžete také ohodnotit pomocí přidání bodů a posunout ji v rámci tohoto serveru Brno - katalog firem a zajistit jí takto lepší pozici a více návštěvníků.

Hodnocení firmy RUKOMONT s.r.o. od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
0 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Prodej lešenářských komponentů
Prodáváme kvalitní trubkové, pojízdné hliníkové a fasádní rámové lešení. K lešení dodáváme kompletní příslušenství. V nabídce máme nové i použité lešení, standardní díly dodáváme běžně do 10-ti dní. V případě zájmu zajistíme také dopravu lešení nebo zaškolení pracovníků.

Montáž a demontáž lešení
Součástí našich služeb je montáž a demontáž lešení. Montáž a demontáž lešení provádějí naši technici, kteří mají s touto činností bohaté zkušenosti. V případě potřeby jsou Vám kdykoliv k dispozici a rádi Vám poradí.

Pronájem lešení
Díky mnohaletým zkušenostem při výrobě lešení a jeho neustálému technickému vývoji, je v dnešní době zaručeno optimální řešení všech situací, které mohou nastat při obestavování lešením i těch nejčlenitějších objektů.

Odbornost
Lešení poskytujeme od rodinných domů, přes bytové a polyfunkční domy až po komplikované konstrukce v průmyslu i mimo něj.

Bezpečnost a profesionalita
Lešenářské práce vykonávají školení pracovníci na základě úspěšně absolvované zkoušky z BOZP a následném získání vystavených lešenářských průkazů.

Trubkové lešení
Trubkové lešení nabízíme v několika rozměrech včetně kompletního příslušenství..

Pojízdné hliníkové lešení
V naší nabídce naleznete také pojízdné hliníkové lešení. Pojízdné hliníkové lešení dodáváme na míru dle stavby a použití. Pojízdné věže můžete jakkoliv modifikovat, jsou vysoce stabilní i ve velkých výškách.

Fasádní rámové lešení
Kromě trubkového a pojízdného hliníkového lešení Vám můžeme nabídnout i fasádní rámové lešení. Fasádní rámové lešení máme v různých šířkách a délkách. Pro základní konstrukci vystačíte s minimálním množstvím dílů, je velice variabilní.

Ochranné sítě na lešení
Ochranné sítě na lešení chrání prostory kolem lešení, ohrožené jeho provozem v průběhu montáže, demontáže a užívání lešení, např. při bouracích pracích proti prachu a náhodnému spadu předmětů.

Umístění RUKOMONT s.r.o. na mapě

Kontaktní údaje

Adresa:Zvěřinova 1277/11a
 61800, BRNO
 (okres Brno-město, Jihomoravský kraj)

545 221 608
603 424 980
604 270 625

Otevírací doba

Pondělí:8:00 - 14:00
Úterý:8:00 - 14:00
Středa:8:00 - 14:00
Čtvrtek:8:00 - 14:00
Pátek:8:00 - 14:00
Sobota: -
Neděle: -

Další firmy v regionu Okres Brno

logo firmy Betonárna Brno - CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Betonárna Brno - CEMEX Czech Republic, s.r.o.

Masná 110, Brno


CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice
cemex.cz/betonarna-brno.aspx

logo firmy VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

ulice Čoupkových 663/14, BRNO


Vodovodní baterie jsou důležitou součástí Vašich koupelen a kuchyní. Významnou měrou se podílí na celkovém vzhledu interiéru, proto se většinou kupují jako komplet (umyvadlová, sprchová, bidetov).

logo firmy Tandem crc cz, s.r.o.

Tandem crc cz, s.r.o.

Tomešova 563/2b, BRNO


Jsme společnost s 12-ti letou tradicí a zkušenostmi, která zařizuje obchodní interiéry. Pomůžeme vám efektivně a funkčně využít vaše prostory, získat osobitý styl a příjemné prostředí pro
www.tandemcrc.cz

logo firmy OKNOSERVIS

OKNOSERVIS

Bauerova 491/10, Brno - Pisárky


Jsme zavedenou společností v oblasti výroby, prodeje a instalací plastových a hliníkových oken, dveří, lehkých obvodových plášťů a protipožárních dveří. Za 18 let působení na trhu byly
www.dvere-okna-plastova-hlinikova.cz/

logo firmy OKNOSERVIS

OKNOSERVIS

Drčkova 2876/17, Brno - Líšeň


Jsme zavedenou společností v oblasti výroby, prodeje a instalací plastových a hliníkových oken, dveří, lehkých obvodových plášťů a protipožárních dveří. Za 18 let působení na trhu byly
www.dvere-okna-plastova-hlinikova.cz/

logo firmy Ráj šití.cz

Ráj šití.cz

Šumavská 416/15, BRNO


Ráj šití je specialista na prodej šicí techniky. Šicí stroje, overlocky, coverlocky, žehlící technika, galanterie, náhradní díly, servis šicích strojů
www.raj-siti.czNotice: Undefined variable: JeIPveVyctu in /www/hosting/brno-katalog.cz/www/index.php on line 515